Курс доллара
Средний
НБУ
Приват
Проминвест
Аваль
Ощадбанк
Конвертер

Право оформити субсидію на  фактично проживаючих в помешканні осіб збереглося.

 

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, з 1 травня 2018 року збереглося.

Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії, - np.pl.ua.

У такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сімТї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидіє отримувачем. Пише Teplo.gov.ua. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

Якщо, для прикладу,  в помешканні прописана повнолітня одружена донька, то в Декларації, у розділі II, потрібно відобразити і її сім'ю також -  чоловіка та дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою.

Разом із Декларацією треба подати Заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова. А також обов'язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання на Комісію. І Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п'ять чоловік, а, на трьох.

Це рішення Комісії є обов'язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг. Тобто послуги нараховуються не на п'ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п'яти членів родини.

janus.ua

 


16-05-2018

Обсудить с читателями 


Читайте также:

Другие рубрики сайта:

    - Архитектурная мозаика
    - Книжная полка
    - Лента закона
    - Стоит задуматься
    - Страницы истории
    - Удивительное рядом
    - Улыбнемся 

 
 
 
 
 
Охтень Татьяна Леонидовна

 Частный нотариус
 Свидетельство № 5332

 01034, г.Киев, ул. О.Гончара, 40

Время работы:
  Пн.- Пт. с 10-00 до 17-00;
  Сб.,Вс.- по договоренности.

  Тел.:
     044 235-20-35
     050 331-66-81
     093 288-02-07

  E-mail:tatokhten@rambler.ru
 
 
Оценка недвижимости
 
  Гоцманюк Александр
  Александрович
 
  Свидетельство
  МФ №6587 от 13.12.2008 г.

  Тел.:
     044 278-10-18
     093 538-28-58

 

В Дубае построен крупнейший в мире небоскреб - картинная рама Дубай впечатляет не только количеством небоскребов, но и количеством воплощенных здесь смелых и неординарных архитектурных идей. Небоскреб Dubai Frame, недавно построенный в этом крупнейшем городе ОАЭ, - лишнее...  подробнее 09.01.2019 11:48
 
15 Самых невероятных частных домов в мире ...  подробнее 26.12.2018 14:56
 
Удивительный стрит-арт В мире полно удивительных вещей, которые существуют и про которые мы не в курсе. В этом видео авторы собрали самые лучшие примеры граффити и уличного искусства со всего мира. Это просто удивляет и восхищает! ...  подробнее 26.10.2018 13:10
 
(C) Мастер недвижимости «Янус», 2010